Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Sluneční terasa T-anker

Restaurace

kategorie Restaurace

VÝTAHEM DO NEBE ...

Říká se, že skvělé nápady se rodí snadno, ale někdy je k realizaci dlouhá cesta. Po ročním ladění všech detailů jsme pro Vás, všechny, kteří si rádi pochutnávají na skvělém jídle a pivě připravili oázu klidu v centru Prahy, tam, kde výhled a vybrané speciality potěší vaše oko i chuťové pohárky. Představujeme Vám projekt na jedinečném místě v centru Prahy, na střeše OD Kotva s naprosto uhromujícím výhledem na staré město pražské.

Každý týden měníme naši pivní nabídku a naše 10-ti pípa disponuje nejlepšími českými i světovými speciály. Naše spolupráce a podpora malých českých pivovarů je pro nás hlavní myšlenkou a jsme hrdí, že Česká Republika patří mezi nejlepší výrobce piva na světě. Důkazem pivařského umění je bezesporu pivovar Rambousek, Matuška nebo Břevnov. Do umění vaření piva dávají majitelé kus sebe a proto je pivo naprosto vynikajícím a skvělým zlatým mokem vhodným ke každé příležitosti. Pokud se Vám povedlo si vybrat první kousek z naší pivní nabídky, výborně, ale nabídkou piv na čepu to ještě nekončí!

Naše zásoby disponují až 100 druhů lahvových piv z celého světa a to na jednom mistě. Ano, právě u nás na terase T-anker a to s nezapomenutelným výhledem čerpejte energii a vyžadujte to nejlepší ze světa piv a gastronomie. A že si nemůžete vybrat? Oslovte naše školené profesionály, kteří Vám vyberou na míru to, co hledáte, stačí říct, co od piva očekáváte.

Každá restaurace se v zásadě musí líbit dětem, každá mámá či táta ví, že pokud se baví děti, baví se i rodiče. V letním období jsme pro vaše nejmenší miláčky připravili skvělé zázemí s animátorkou v dětském koutku, který působí jako školička. Děti si zde užijí legraci v domečku, na houpačkách nebo skluzavce. Pro klidnější děti máme připravený stoleček, kde si můžou kreslit, vymalovávat nebo stavit z lega. Neváhejte obsluhu požádat o omalovánky a pastelky!

Vzhledem k ploše terasy bylo nutné restauraci rozdělit na letní a zimní provoz. Letní provoz a terasa je připravena až pro 120 návštěvníků a pořádáme zde pravidelné koncerty, svatby, oslavy všeho druhu a jiné akce. Na zimní období jsme připravili jedinečný projekt Apres Ski baru, kde myšlenkou je evokovat atmosféru rakouských Alp. Apres bar pojme az 100 lidí, disponuje vlastním barem a udržuje teplotu až 20°C. Koncept baru je velmi specifický a to bezesporu jak svou polohou (střecha OD Kotva) tak vybraným druhem alkoholu a piva. Budou se zde pořádát pravidelné DJ párty nejlepších českých Djs.

Slevy dostupné v tomto místě

25 % stálá sleva

25% sleva

na konzumaci po 15 hodině

Chcete využívat těchto slev?

DreamCARD je slevová karta, díky které můžete každý den čerpat 10 až 50 % slevy u více než 1000 partnerů v celé ČR.

Koupit DreamCard nebo spočítat kolik ušetřím


A: náměstí Republiky 656/8
Praha 1
110 00
M: +420722445474
E: info@t-anker.cz
W: www.t-anker.cz