Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Rodinný penzion Benešova Hora se nachází v šumavské přírodě v blízkosti obce Vacov cca 5 km pod Javorníkem na Šumavě. Jsme tu pro všechny, kdo si chtějí odpočinout na zdravém vzduchu.

Nabízíme pohodový pobyt pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce hledající klid či relax po sportovním vyžití (jízda na kole - turistika, golf... v zimě lyžování).

Nedaleký Javorník je vysoký 1 066 m. n. m., nyní s nově rekonstruovanou a nastavěnou Klostermannovou rozhlednou, ze které lze shlédnout téměř celou Šumavu. Pod rozhlednou se nachází rotunda sv.Antonína – ochránce nemocných a proslulé léčebné kameny Sluneční a Měsíční. Tady jsou připraveny značené krátké výlety vhodné pro rodiny s dětmi.

- Necelý 1 km od penzionu ve vesničce Rohanov můžete objevit roubená stavení a po dalším necelém km se dostanete k přírodnímu koupališti.

Samotná restaurace má kapacitu 35–40 míst, kde si naši hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel. Restauraci otvíráme i pro veřejnost. V restauraci je příjemné nekuřácké prostředí a samozřejmostí je také bezbariérový přístup.

V létě si stačí sednout ven na terasu a relaxovat třeba u dobrého vína z Moravy z rodin. vinařství Jan Plaček.

Můžete zkusit i grilovat – máme tu připraveny 2 venkovní grily ANEBO si vemte klobásu či buřtík od místního řezníka a opečte si ho na ohni - čerstvé ryby z místního pstruhařství

Slevy dostupné v tomto místě

100 % stálá sleva

100% sleva

na pronájem salonku

10 % stálá sleva

10% sleva

na ubytování

Chcete využívat těchto slev?

DreamCARD je slevová karta, díky které můžete každý den čerpat 10 až 50 % slevy u více než 1000 partnerů v celé ČR.

Koupit DreamCard nebo spočítat kolik ušetřím


A: Benešova Hora 102
Stachy
384 73
T: +420606565029
M: +420606660065
E: penzion@penzionbenesovahora.cz
W: www.penzionbenesovahora.cz