Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Kompletně nově zrekonstruovaný Hotel Sirotek se nachází v okrese Klatovy na okraji národního parku Šumava, 7 km od hraničního přechodu do SRN Železná Ruda - Bavorská Ruda.

Špičák ( 1 221 m n. m.) je zejména střediskem zimních sportů. V blízkém okolí hotelu se nachází SKI a SNOWPARK Špičák, významné středisko zimních sportů. Hotel Sirotek je 200 m vzdálen od 4 lyžařských sjezdových tratí různé náročnosti. Jedna z tratí se při horších sněhových podmínkách pokrývá umělým sněhem. Sjezdovka je i na hoře Pancíř, kam je možno vyjet sedačkovou lanovkou vzdálenou asi 500 m od hotelu. V těsné blízkosti hotelu Sirotek jsou lyžařské vleky pro děti.

Tato oblast je příhodná k pěší turistice i k turistice na horských kolech. Příležitost pro náročné sjezdy na horských kolech poskytuje nově zřízený BIKEPARK, přímo na kopci Špičák. Hotel Sirotek je vzdálen 4 km od Černého a Čertova jezera, 500 m od sedačkové lanovky na horu Pancíř. Přes hraniční přechod v Železné Rudě lze do SRN podnikat výlety na nejvyšší horu Šumavy Velký Javor ( 1 459 m n.m.), na Javorské jezero a do Bavorského národního parku. K těmto výletům je možné využít i dobrého vlakového spojení.

Autem nebo autobusem mohou příznivci historie navštívit města Klatovy, Sušici, Domažlice, která jsou vzdálena asi 40 km a dále pak německá města Pasov, Řezno (asi 100 km) a Mnichov (asi 200 km). V rekreačních zařízeních a sportovním areálu blízko hotelu Sirotek je možno individuálně za poplatek využívat tenisové kurty, tělocvičnu a minigolf.

Slevy dostupné v tomto místě

10 % stálá sleva

10% sleva

na ubytování mimo sezonu (duben, květen, červen a září, říjen, listopad)

Chcete využívat těchto slev?

DreamCARD je slevová karta, díky které můžete každý den čerpat 10 až 50 % slevy u více než 1000 partnerů v celé ČR.

Koupit DreamCard nebo spočítat kolik ušetřím


A: Špičák 89
Železná Ruda
340 04
M: +420376397037
E: sirotek@sumavanet.cz
W: www.sumava.net/sirotek