Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Nabízíme útulné posezení v suterénu v provozu od druhé hodiny odpoledne. Po celou otevírací dobu je k dispozici zdarma siť WiFi. V době programu, zpravidla od 18:30 hodin, disponuje čajovna omezeným počtem míst.

Specializujeme se na teplé i studené přírodní nápoje s léčivými účinky. Můžete si vybrat z bohaté nabídky bylinných čajů – tradičních evropských, ale i ajurvédských a jiných. Připravujeme speciální míchané posilující a očistné drinky z macy, mladého ječmene apod. Stabilně u nás najdete výběr klasických čajů zelených, polofermentovaných, černých.
Připravujeme též voňavé kávy ze 100% arabicy.

Pokud máte rádi víno, vyzkoušejte ze Sicílie Notorius Nero D'Avola.
Menší hlad zaženete vegetariánskými tousty nebo kuskusem, máme také různé oříšky, sušené ovoce a zdravé sušenky firmy Lifefood.

Dáváme přednost produktům BIO a FAIR TRADE. Všechny podávané produkty jsou vegetariánské.
BIO znamená, že suroviny byly vypěstovány v kontrolovaném ekologickém zemědělství, při jejich produkci nebylo použito umělých hnojiv, pesticidů, GMO ani jiných stimulátorů, hormonálních nebo jiných chemických látek uměle vylepšujících barvu, vůni či chut potravin.
FAIR TRADE spravedlivé obchodování je partnerský systém, který zaručuje důstojné životní podmínky pěstitelům ze zemí třetího světa a zárověň špičkovou kvalitu pro spotřebitele. Nabídku Fair Trade výrobků najdete v našem obchodě v přízemí.

Slevy dostupné v tomto místě

10 % stálá sleva

10% sleva

Chcete využívat těchto slev?

DreamCARD je slevová karta, díky které můžete každý den čerpat 10 až 50 % slevy u více než 1000 partnerů v celé ČR.

Koupit DreamCard nebo spočítat kolik ušetřím


A: Mánesova 87
Praha 2
120 00
M: +420731570704
E: rezervace@rybanaruby.net
W: www.rybanaruby.net