Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Partnerství, které se vyplácí!

DreamCARD je jeden z největších věrnostních benefitních programů působících na trhu již třetím rokem. V současné době s námi spolupracuje více než
1 000 podnikatelských subjektů po celé České Republice - staňte se dalším z nich! Našim klientům tj. majitelům plastové karty či karty v moderní mobilní aplikaci, umožňujeme čerpat slevy a benefity zpravidla 10-50% od našich partnerů z různých odvětví. Sdružujeme jak malé podnikatele, tak velké společnosti, které poskytují slevy či výhody svým věrným klientům a partnerstvím s námi získávají tisíce nových! 

Ukažte i Vy svým zákazníkům, že Vám na nich záleží! 

Co získáváte?

Partnerství, které využívá již přes 1 000 ověřených subjektů zapojených do věrnostního systému.

 

 

 

Účinnou prezentaci vašeho zařízení resp. služeb v neustále se rozvíjející komunitě věrných zákazníků / držitelů karty DreamCARD, která v současné době čítá přes 21 000 lidí.
Získáte mnoho věrných, spokojených a vracejících se zákazníků!

 

Partnerský profil na stránkách www.dreamcard.cz, který bude vytvořen zcela zdarma s vaším vlastním administračním prostředím pro úpravu a aktualizace.

 

 

 

 

 

Profil v nejmodernější mobilní aplikaci pro chytré telefony s funkcí geolokace, která upozorní držitele karty DreamCARD, že se nacházejí v blízkosti vašeho zařízení.

Možnost uveřejňování akcí, novinek, speciálních nabídek přímo na mobilní telefon zákazníků s naší aplikací. Aktivní proklik do vašeho partnerského profilu, kde se nacházejí veškeré informace o vás a poskytované slevě či benefitu.

 

 

Prezentaci na našem facebookovém profilu a v našem pravidelném newsletteru zasílaném jak držitelům karet, tak i našim obchodním partnerům. Dále bezplatnou účast v soutěžích a na dalších marketingových akcích pořádaných naší společností.

Registrace

Přihlášení

přihlásit se