Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Co je DreamCARD?

Tým DreamCARD se skládá z mladých, kreativních a dynamických lidí, kteří se rozhodli Vám jako držitelům DreamCARD umožnit ochutnat nová jídla, navštěvovat nová místa, udělat něco pro svoje zdraví a krásu, zažít nová dobrodružství a v průběhu celého roku naplno využívat mnoha dalších výhodných nabídek našich partnerů po celé České republice.

DreamCARD je emitentem plastových slevových karet, díky kterým získáváte slevy a výhody. Nyní tyto karty nahrazuje moderní mobilní aplikace na platformy iOS a Android, kde je již platná karta implementována. Seznam obchodních partnerů a výše výhod jsou uvedeny v denně aktualizovaném internetovém katalogu slev, či přímo v mobilní aplikaci:

ŽÁDNÝ CASHBACK, ŽÁDNÉ SBÍRÁNÍ BODŮ - ALE OKAMŽITÁ SLEVA !! 

Naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření poskytovatelé celé šíře kvalitních služeb, u nichž stojí úplná spokojenost zákazníků vždy na prvním místě. Čeká na Vás velké množství příjemných překvapení, zajímavých nabídek a výhod po celý rok. Tímto vše nekončí, ale teprve začíná – naším cílem je umožnit Vám využívání DreamCARD nejen ve Vašem městě, ale i v dalších městech po celé České republice, Slovensku a při cestování po dalších Evropských zemích.