Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Přehled otázek a odpovědí, které Vás nejčastěji zajímají.

Již v listopadu bude ke stažení mobilní aplikace pro chytré telefony, díky které se jednoduše a rychle dozvíte, kde získat slevu. Nebudete muset již vyhledávat v Katalogu slev, ale aplikace Vás sama upozorní na slevy v místě, kde se právě nacházíte. Ke stažení jak pro operační systém iOS, tak i Android. Nezapomeňte se stát našimi fanoušky na facebooku, ať vám nic neuteče.

mobilní aplikace DreamCARD

Jak získám slevu?
Velice jednoduše. Pouze předložením plastové karty či karty v mobilní aplikaci obsluze před samotným placením.Veškeré slevy a výhody naleznete v Katalogu slev, což je kompletní, denně aktualizovaná, databáze všech obchodních partnerů DreamCARD, u kterých získáte slevy a výhody.
 
Kolik mohu používáním karty ušetřit?
Můžete vyzkoušet naši kalkulačku.
Zde se můžete podívat na ukázkový příklad svatby s DreamCARD.
A zde zase na naše výherce soutěže "Pošli účtenku".
 
Proč aktivovat kartu?
Díky aktivované kartě, která Vám nezabere déle jak minutu, budete automaticky zařazování do našich soutěží o ceny, získáváte pozvánky na akce DreamCARD nebo akce našich obchodních partnerů, dále vás pravidelně informujeme o nových obchodních místech, co je u nás nového, co se děje ve vašem okolí apod.
 
Jak poznám partnera poskytujícího slevu?
Veškeré kamenné prodejny zapojené do benefitního programu DreamCARD jsou označeny samolepkou na vstupních dveřích, popřípadě na jiném viditelném místě např. na pokladně, reklamním banneru před vchodem apod.
 
Jak nakupovat v E-shopech s kartou DreamCARD?
Při objednávce upozorníte prodejce v poznámce nebo v jiném, prodejcem vyhrazeném místě, že jste majitelem benefitní karty DreamCARD a připíšete 16ti-místné číslo karty, které je uvedeno na přední straně Vaši karty.
 
Nenašel jsem v Katalogu slev své město. Proč?
Ačkoliv stále rozšiřujeme počet našich smluvních partnerů a tím i míst v České republice, kde můžete benefitní kartu DreamCARD využít, nemáme smluvní partnery ještě na všech místech České republiky. Proto budeme rádi, když nás kontaktujete a doporučíte nám konkrétní podnik, kde byste rádi využívali slev a výhod s kartou DreamCARD. My se v maximální možné míře vynasnažíme uzavřít smlouvu s Vámi doporučeným partnerem.
 
Upozornění...
Jistě pochopíte, že pokud u slevy v Katalogu slev není uvedeno jinak, tak se slevy nevztahují na akční nabídky, zvýhodněné ceny a slevy se ani nesčítají. Dále se zpravidla sleva nevztahuje na denní menu a tabákové výrobky.