Slevy 10 až 50 % u více než 1000 partnerů v celé ČR

Koupit DreamCard


Druhy slevových karet DreamCARD

 

Slevová karta Standard

STANDARDNÍ KARTA

S touto kartou můžete využít slevy 10–50% u všech našich partnerů na služby, produkty a zážitky. Obchodní místa a výše slev jsou uvedena v internetovém katalogu. Karta je opatřena magnetickým proužkem, unikátním embosovaným číslem, jednotným čárkovým kódem a zlatým logem DreamCARD.

 

Slevová karta VIP

VIP KARTA

Tato karta byla určena pro prvních 20 000 klientů, obchodních partnerů a jednotlivých obchodníků – poskytovatelů výhod a slev. Funkčnost této karty se neliší od Standartní karty, kromě její platnosti, která je neomezená.

 

Turistická slevová karta

TURISTICKÁ KARTA

Je určena pro zahraniční, tak i tuzemské turisty. Jednou z výhod je, že ji zákazník může využít nejen v oblasti cestovního ruchu, ale i u všech poskytovatelů slev v naší síti. Karta má speciální design v podobě zlatého proužku na zadní straně karty a originálních fotek na přední straně. Prostřednictvím této karty lze u obchodních partnerů uplatňovat slevy v rozsahu 10–50%.

 

Slevová karta PROMO

PROMO KARTA

Tuto zkušební kartu můžete získat pouze v období naši promo akce. Lze ji využít u všech našich partnerů na služby, produkty a zážitky, kde můžete uplatnit slevy 10-50%.Obchodní místa a výše slev jsou uvedeny v internetovém katalogu. Na každou promo akci se tvoří nový design, ale karta vždy obsahuje jednotný čárkový kód a zlaté logo DreamCARD. Platnost je z pravidla 6 měsíců, vždy je uvedena přímo na kartě. Získat ji můžete zcela ZDARMA

 

Slevová karta zaměstnanecká a partnerská

ZAMĚSTNANECKÁ A PARTNERSKÁ KARTA

Tato karta je efektivním a atraktivním benefitem, který může věnovat zaměstnavatel svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům. U karty si můžete zvolit svůj design. Jednou z možností je ponechat kartu v původním designu s tím, že do pravého rohu se vloží vaše logo, název společnosti či webowé stránky, výběr je na vás. Další z možností je vytvoření celého designu dle vašich představ. Například, celá karta bude vytvořena z grafických podkladů, které nám dodáte. Další možnost je uvedení jména držitele karty. Kartu si můžete odečíst v plné výši nákladů jakožto reklamní a propagační předmět. Není volně prodejná a má omezenou platnost na 1 rok.

 

Více informací Vám rádi sdělíme na infolince +420 775 877 677
nebo na emailové adrese info@dreamcard.cz.